Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі для огороджувальних конструкцій

Сендвіч панелі для огороджувальних конструкційСендвіч панелі знайшли своє застосування не тільки в зведенні стін і облаштуванні покрівлі, а й у зведенні всіляких огорож.

Для виготовлення огорож використовуються звичайні тришарові панелі - два облицювальних оцинкованих і профільованих шари і наповнювач (утеплювач), що знаходиться між ними.

Для огороджувальних конструкцій використовуються «сендвічі» різних форм і розмірів, а також будь-якого кольору і фактури. Сучасні технології дозволяють виготовляти сендвіч панелі в широкій колірній гамі і різних фактурах, наприклад, під камінь, дерево або цегляну кладку.

Сендвіч панелі широко застосовуються для зведення каркасних і безкаркасних будинків і будов, модульних будинків та ін. Якщо ви хоча б трішечки знайомі з цим будівельним матеріалом, його переваги перед традиційними матеріалами помітите відразу. Будівництво із застосуванням сендвіч панелей не вимагає великих тимчасових витрат, не кажучи вже про фізичні. Тому будівлі, побудовані з сендвіч панелей називаються ще швидкоспорудними.

Однією з головних переваг цього будівельного матеріалу є екологічність. Для виготовлення панелей використовуються тільки якісні матеріали, що мають відповідні сертифікати. При виробництві обшивальні листи сендвіч панелей покриваються спеціальними розчинами, що оберігають панелі від іржі і несприятливих впливів навколишнього середовища. Додатково сендвіч панелі покриваються захисною плівкою, щоб уникнути механічних ушкоджень при транспортуванні.

Завдяки своїм перевагам сендвіч панелі стали будівельним матеріалом № 1 в Україні.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com