Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі: типові споруди

Сендвіч панелі: типові спорудиДля скорочення термінів будівництва при зведенні швидкомонтованих будинків, в тому числі з сендвіч панелей, необхідно сконструювати проект будинку. Проекти так само робляться для будівництва торгових, офісних, складських і виробничих будівель. Сендвіч панелі досить успішно застосовуються при будівництві спортивних комплексів, дачних і житлових будинків, автомобільних мийок та ін типів споруд.

Залежно від призначення, сендвіч панелі бувають трьох типів - стінові, покрівельні та декоративні (оздоблювальні). Всі ці види панелей є в широкому асортименті на українському будівельному ринку. Панелі запропоновані як вітчизняного, так і імпортного виробництва, в широкій колірній гамі і фактурах.

Більшість будівельних компаній разом з сендвіч панелями пропонують виготовлення типових проектів. Типовий проект можна замовити і за кордоном. Типовий проект дозволяє скоротити витрати на будівництво і прискорити зведення будинку або іншої споруди. Типовий проект дозволяє ще до початку будівельних робіт подивитися, як буде виглядати споруджена будівля, що дає можливість у разі необхідності внести поправки або доповнення.

При наявності типового проекту можна замовити меблі і елементи інтер'єру. Крім того, потрібно вибрати відповідні за кольором і фактурою сендвіч панелі. Таке будівництво називається «під ключ».

Конкуренція на українському ринку будівельних матеріалів дуже велика, але, не дивлячись на це, сендвіч панелі протягом кількох років утримують лідируючі позиції. Завдяки низці своїх переваг, панелі є найбільш затребуваним будівельним матеріалом. Вони відрізняються надійністю, гарною шумоізоляцією, теплоізоляцією, гідроізоляцією, мають підвищену стійкість до впливів високих температур. Крім того, вони відповідають всім пожежним і санітарним вимогам і є екологічно чистим будівельним матеріалом, що дуже важливо для житлових і офісних приміщень. Більшість переваг залежать від наповнювача панелей. Найчастіше в якості наповнювачів використовується мінеральна вата, що є вогнестійким матеріалом.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com