Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Панельний гараж для дачі

Панельний гараж для дачіПерш ніж розпочати безпосередньо будівництво гаража на дачній ділянці, необхідно визначитися з місцем його розташування. Він може розміщуватися як окремо, так і вбудованим в цокольний поверх.

В даний час найвигідніше гараж зводити з сендвіч панелей. Це не тільки вигідно, але і надійно, сучасно і екологічно. Сендвіч панелі широко застосовувати для будівництва вбудованих гаражів почали ще близько 10 років тому.

Якщо ви вирішили робити гараж вбудованим - відпадає необхідність у зведенні стін і опаленні гаража, оскільки цей будівельний матеріал є чудовим утеплювачем. «Сендвічі» складаються з облицювальних профільованих, металевих листів та щільно прикріпленого між ними за допомогою клею наповнювача (теплоізоляційного матеріалу). Як правило, в якості наповнювача використовується волокнистий матеріал - мінеральна вата або пінополістирол, що має порожнисту структуру. Поверхні всіх сендвіч панелей при виробництві покриваються спеціальними антикорозійними розчинами, а також покриваються плівкою, яка надійно захищає панелі від подряпин при транспортуванні та виконанні монтажних робіт. Після закінчення монтажу плівку необхідно видалити.

Вбудовані гаражі надійно захищені від несприятливих атмосферних впливів. Якщо ви зводите окремо розміщений гараж, сендвіч панелі підійдуть для цієї мети як не можна краще. Оскільки не тільки є прекрасним утеплювачем, але і мають гарні гідроізоляційні і шумоізоляційні властивості. Крім того, цей будівельний матеріал відрізняється надійністю, міцністю, екологічністю і доступністю. Для виготовлення сендвіч панелей українські виробники використовують сучасні зарубіжні технології і тільки високоякісну, сертифіковану сировину та матеріали.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com