Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Універсальність сендвіч панелей

Універсальність сендвіч панелейВ даний час для зведення будівель та споруд використовуються традиційні та сучасні матеріали. До традиційних відносяться - цегла, камінь і бетонні плити. Із сучасних будматеріалів найбільш затребуваними є сендвіч панелі, які успішно завоювали будівельний ринок України і стали вже універсальним матеріалом. Не дивлячись на те, що в нашій країні панелі з'явилися недавно, вони вже встигли зарекомендувати себе як надійний і практичний матеріал, що застосовується не тільки для зведення стін (стінові сендвіч панелі), але і для зведення всіляких огороджень, в тому числі міжкімнатних перегородок, облаштування покрівлі (покрівельні сендвіч панелі), для утеплення та облицювання фасадів (лицювальні, декоративні сендвіч панелі). Кожен з будівельних матеріалів має свої переваги й недоліки, і який з матеріалів вибрати - вирішувати вам.

Ми хочемо звернути вашу увагу на сендвіч панелі.

Вони є дуже міцним, але в теж досить гнучким і легким будівельним матеріалом. Складаються вони з трьох шарів - двох профільованих сталевих листів і наповнювача (теплоізоляційного матеріалу), розташованого між ними. Як наповнювач використовуються вогнестійкі волокнисті матеріали або матеріали, що мають пористу структуру. Такі матеріали мають низьку теплопровідність, що допомагає добре зберігати тепло в холодну пору року і прохолоду - в літні місяці.

Сендвіч панелі надійно захищають будинки та споруди від шуму, що дозволяє зводити їх поблизу шумних магістралей.

Як ми вже говорили, «сандвічі» мають невелику вагу, тому вони не обтяжують будівельну конструкцію. Монтаж сендвіч панелей досить простий, на відміну від монтажу традиційних матеріалів, але повинен виконуватися досвідченими фахівцями. Легкість і простота монтажу належать до головних переваг панелей. Панелі застосовують для зведення будівель та споруд різного призначення, але найчастіше - це виробничі, складські та промислові будівлі.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com