Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Будівлі з сендвіч панелей - легкість і міцність

Будівлі з сендвіч панелей - легкість і міцністьБудинки і споруди, зведені з сучасного будівельного матеріалу - сендвіч панелей відносяться до швидкомонтованих будинків. На таке - панельне будівництво в порівнянні з будівництвом з традиційних матеріалів необхідно набагато менше фізичних, часових і матеріальних витрат.

Сендвіч панелі є не тільки одним з найбільш економічних матеріалів, але ще і універсальним. Вони широко використовуються для зведення модульних, каркасних і безкаркасних будинків, обшивки металокаркасів, зведення перегородок і огороджень, облицювання та утеплення фасадів. Будинки, зведені з сендвіч панелей, по міцності і довговічності нітрохи не поступаються бетонним, цегляним і кам'яним будівлям і спорудам.

Слід зазначити, що «сандвічі» мають досить легку вагу, хоча і мають тришарову структуру. Вони складаються з двох обшивальних листів, зазвичай - оцинкованих, профільованих сталевих і наповнювача - теплоізоляційного матеріалу. Для наповнення панелей використовують вогнестійкі матеріали, що володіють низькою теплопровідністю. До того ж вони абсолютно безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища. Тому сендвіч панелі є одним з небагатьох будівельних матеріалів, що повністю відповідають пожежним і санітарним нормам.

Однією з головних переваг цього будівельного матеріалу є простота монтажу. Монтаж панелей можна умовно порівняти із збіркою конструктора - так само легко і просто, і зовсім не потрібно спеціальних пристосувань. Чого не скажеш про монтаж інших будівельних матеріалів. Сендвіч панелі можуть бути збірними, у такому разі на будівельний майданчик вони доставляються у вигляді окремих елементів і в єдину конструкцію збираються на місці.

Сучасні сендвіч панелі здатні задовольнити смаки навіть найбільш вимогливих замовників. Вони є найбільш затребуваним будівельним матеріалом, оскільки володіють гідроізоляційними, шумоізоляційними, теплоізоляційними властивостями, мають гарний зовнішній вигляд і привабливу ціну при високій якості.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com