Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі - стильно й оригінально

Сендвіч панелі - стильно й оригінальноНе дивлячись на те, що криза все ще крокує по країні, будівельна галузь продовжує розвиватися досить швидкими темпами. Такий розвиток вимагає впровадження нових технологій і будівельних матеріалів.

Український будівельний ринок не відчуває нестачі в будматеріалах. Найбільш затребуваними є сендвіч панелі. Це оригінальний винахід в галузі будівельних технологій перевернув весь будівельний світ. Сендвіч панелі можна назвати універсальним матеріалом. Їх використовують для зведення модульних, каркасних і безкаркасних будинків і будівель різного призначення. Виробничі, складські, житлові, офісні приміщення, міжкімнатні перегородки, всілякі огорожі й це ще далеко не повний перелік будівель, які зводяться з сендвіч панелей.

«Сендвічі» з успіхом застосовуються для утеплення будівель, внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Сучасні технології, що використовуються у виробництві українськими компаніями, дозволяють виготовляти панелі різних кольорів і відтінків, а також різних фактур. Так що вибір обмежується тільки вашими вподобаннями. Сендвіч панелі надійно зберігають тепло, оскільки містять волокнисті і спінені теплоізоляційні матеріали, частіше за все - це мінера льная вата і пінополістирол. Вони дозволяють добре зберігати тепло і значно знижують тепловтрати, що дозволяє непогано заощадити на оплаті за тепло під час опалювального сезону.

Ще однією перевагою цього будівельного матеріалу є вогнестійкість, багато в чому залежить від наповнювача. Поверхні сендвіч панелей покриваються спеціальними антикорозійними розчинами, тому панелям не страшні несприятливі атмосферні явища і температурні впливи.

Не залежно від призначення, будинки та споруди, зведені з сендвіч панелей, завжди виглядають сучасно, привертають увагу і абсолютно безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com