Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Котедж з сендвіч панелей - надійно, практично, економно

Котедж з сендвіч панелей - надійно, практично, економноЧи можна сьогодні побудувати заміський будинок з якісних будівельних матеріалів, швидко і недорого? Можна, завдяки сучасному будівельному матеріалу сендвіч панелей. Будівництво із застосуванням «сендвічів» справді здійснюється в короткі терміни. Тому панельні будівлі ще називають швидкоспорудні. Вони не вимагають спеціального дорогого обладнання, монтуються легко і просто, але монтаж повинен виконуватися фахівцями. Крім того, сендвіч панелі широко застосовуються для будівництва модульних будинків. Панельні будинки завжди теплі, комфортні, в них завжди панує тиша. Все це досягається завдяки унікальним властивостям цього будівельного матеріалу.

Тепло забезпечує теплоізоляційний шар панелей (наповнювач). Наповнювачем частіше за все є мінеральна вата, що має волокнисту структуру, що забезпечує низьку теплопровідність.

Крім того, сендвіч панелі відрізняються гарною гідроізоляцією і звукоізоляцією. «Сендвічі» широко використовуються і для зведення різних перегородок, в тому числі міжкімнатних. Оздоблювальні сендвіч панелі використовують для оздоблення фасадів нових і вже побудованих будівель. З їх допомогою можна з будь-якого фасаду зробити «картинку». Вибір сендвіч панелей обмежується тільки вашими смаками і матеріальними можливостями. На українському будівельному ринку сендвіч панелі представлені в багатій колірній гамі і різних фактурах. Наприклад, якщо ви мрієте про дерев'яний будинок, а фінансів недостатньо, можна його звести з сендвіч панелей «під дерево». У такому випадку ви отримаєте теплий, красивий, захищений від шуму будинок, до того ж ще й екологічний. А вартість панельного будинку буде набагато нижча від вартості дерев'яного.

Стрімкий розвиток будівельної галузі потребує якісних сучасних матеріалів. Сендвіч панелі відповідають і тій, й іншій вимозі і в порівнянні з традиційними будівельними матеріалами мають набагато меншу вартість. Сьогодні можна придбати панелі вітчизняного або імпортного виробництва, як дорогі, так і дешеві. Але не завжди ціна відповідає якості. Будьте уважні при виборі, від нього буде залежати краса і довговічність вашого будинку.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com