Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Зволожувачі повітря в панельних будинках

Зволожувачі повітря в панельних будинкахОстаннім часом в будівництві широко застосовується сучасний будівельний матеріал - сендвіч панелі. Цей матеріал на українському будівельному ринку з'явився відносно недавно. За цей час він встиг не просто добре зарекомендувати себе, але і потіснити традиційні будівельні матеріали на задній план.

Сендвіч панелі є винаходом американського вченого. Вони мають тришарову структуру - два профільованих металевих листа і наповнювач. Як наповнювач найчастіше використовують пеноліуретан і мінеральну вату, обшивальні листи ще можуть бути виготовлені з пластику або деревини.

Для здоров'я людей шкідливе як дуже сухе, так і вологе повітря. Надмірно вологе повітря призводить до появи та розвитку грибків, цвілі, вогкості стін і інших вологих «неприємностей». Сендвіч панелі надійно захищають будівлі від несприятливих атмосферних впливів, запобігаючи проникнення в приміщення холодного повітря і вологи. Жоден будівельний матеріал не зрівняється з «сендвічами» по теплопровідності. Вони мають низьку теплопровідність, що дозволяє зберігати комфортну температуру в приміщеннях в будь-який час року. Сендвіч панелі є чудовим утеплювачем, відрізняються гарною гідроізоляцією і шумоізоляційними властивостями. Для запобігання появи цвілі і грибків на поверхні панелей, при виробництві їх покривають спеціальним полімерним покриттям.

Сендвіч панелі широко застосовуються як для внутрішніх, так і для зовнішніх будівельних робіт. Їх використовують для зведення стін, облаштування дахів, зведення різних огороджень, міжкімнатних перегородок, а також для утеплення та оздоблення фасадів будівлі і споруд різного призначення. Складські приміщення, торгові кіоски і павільйони, офісні приміщення, житлові будинки, побутовки, виробничі приміщення і ще багато інших будівель можна звести з сендвіч панелей.

Вони є екологічним матеріалом, що й дає можливість повсюдного їх застосовувати. Плюс до всіх вже перерахованих переваг - легкість монтажу, невелика вартість матеріалу. Тому на сьогоднішній день сендвіч панелі є найбільш затребуваним будівельним матеріалом.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com