Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сучасні будівельні технології

Сучасні будівельні технологіїБудівництво, мабуть, одна з галузей, які розвиваються стрімкими темпами, не дивлячись ні на що. Однією з останніх новинок українського будівельного ринку є сендвіч панелі. Сьогодні асортимент цього будівельного матеріалу дуже широкий. Можна придбати панелі як вітчизняного, так і імпортного виробництва, причому, вітчизняні виробники випускають продукцію, яка нітрохи не поступається імпортній. Виготовляють вони сендвіч панелі по сучасним закордонним технологіям, різних кольорів і фактур.

Сендвіч панелі поєднують в собі всі найкращі якості, які тільки можуть мати будівельні матеріали. «Сендвічі» дуже міцні, але в той же час гнучкі, що дозволяє використовувати їх для зведення будівель та споруд різних архітектурних форм. Вони мають підвищену стійкість до впливів високих температур, тобто вогнестійкі, мають низьку теплопровідність, в результаті чого чудово зберігають тепло в приміщеннях взимку і комфортну температуру в літній час. Однією з головних переваг є гідроізоляційні властивості і шумоізоляційні, що дозволяє будувати житлові будинки з сендвіч панелей навіть в галасливих районах, поблизу автомобільних або залізничних магістралей. Крім того, сендвіч панелі надійно захищають будівлі від несприятливого впливу атмосферних явищ.

Область застосування цього будівельного матеріалу безмежна. Його використовують для зведення модульних будівель, житлових будинків, каркасних і безкаркасних будівель, кіосків, павільйонів, автомобільних мийок, виробничих, офісних, складських та ін. приміщень. Також панелі широко використовують для зведення всіляких огороджень, міжкімнатних перегородок, облаштування покрівлі, утеплення та оформлення фасадів нових і старих будівель. Сендвіч панелі, не дивлячись на всі свої переваги, до цих пір залишаються одним з найдоступніших будівельних матеріалів. Їх застосування дозволяє заощадити на транспортуванні, оскільки вони мають невелику вагу, монтажних роботах - не вимагають використання дорогого інструментарію та обладнання, а також не вимагають додаткових оздоблювальних робіт і, що дуже важливо - великих тимчасових витрат.

Вартість сендвіч панелей різна і залежить вона від виду сендвіч панелей і виробника.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com