Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Термічні сендвіч панелі

Термічні сендвіч панеліСендвіч панелі можна назвати універсальним будівельним матеріалом, що володіє масою переваг перед іншими будматеріалами. Одним з головних достоїнств їх є легкість і швидкість монтажу. Панельні будинки зводяться набагато швидше, ніж будинку з цегли або бетонних плит. Будівлі, зведені з сендвіч панелей, тому ще називають швидкоспорудними.

Сендвіч панелі являють собою тришаровий будівельний матеріал, що складається з двох металевих листів і наповнювача. Для виготовлення обшивальних листів використовується переважно оцинкована, профільована сталь. Наповнюють панелі мінеральною ватою або пінополістиролом. Мінеральна вата має волокнисту структуру, а пінополістирол - порожнисту, тому вони володіють прекрасними теплоізоляційними властивостями.

Монтуються «сандвічі» дуже легко. Вони не вимагають безлічі спеціального інструментарію, але вимагає дбайливого ставлення. Монтажні роботи повинні здійснюватись досвідченими фахівцями, що знають всі тонкощі монтажу. Не дивлячись на те, що сендвіч панелі є дуже міцним матеріалом, під час монтажу та транспортування вони можуть пошкодитися. Щоб захистити панелі від пошкоджень при виробництві їх покривають спеціальною захисною плівкою, яку обов'язково необхідно знімати після закінчення монтажних робіт.

За умови якісного, правильного монтажу панельні споруди служать не менше 25 років. Під час монтажних робіт слід особливу увагу приділяти стикам - місцях з'єднань панелей. Всі стики повинні бути ретельно закриті, для цього використовуються добірні елементи і теплоізоляційний матеріал.

До вже перерахованих переваг сендвіч панелей, хотілося б додати таку властивість, як вогнестійкість. Такі сендвіч панелі називаються термопанелями. Такий вид панелей широко використовується при зведенні житлових будинків, автосервісів, спортивних майданчиків, торговельних і виробничих приміщень.

Не залежно від того, яке призначення панельної споруди, вона завжди надійна, тепла, екологічна, довговічна, економна і має гарний зовнішній вигляд.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com