Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Застосування сендвіч панелей в будівництві

Застосування сендвіч панелей в будівництвіСендвіч панелі для українського будівельного ринку є новим будівельним матеріалом, хоча в Америці і Європі він успішно застосовується вже більше 30 років.

За останні кілька років вітчизняні виробники навчилися випускати сендвіч панелі, нітрохи не поступаються за якістю панелей імпортного виробництва. Виготовляють панелі по сучасним закордонним технологіям, які постійно удосконалюються.

Судячи з назви панелі «сендвіч» не важко здогадатися, що являє собою цей будматеріал. «Сендвіч» в перекладі з англійської - бутерброд, що говорить про те, що він має кілька шарів. Сендвіч панелі мають два облицювальних шари і наповнювач. Наповнювач або як його ще називають, утеплювач, знаходиться між облицювальними шарами, які найчастіше являють собою оцинкований, профільований сталевий лист. Рідше використовують деревину і пластик. Для наповнення «сендвічів» використовують теплоізоляційні матеріали, зазвичай - мінеральну вату або пінополіуретан. Ці утеплювачі володіють підвищеними протипожежними властивостями, гарною звуко-і теплоізоляцією. Панелі мають прекрасний зовнішній вигляд, що дозволяє широко їх використовувати для внутрішніх та оздоблювальних робіт споруд різних призначень.

Як вже згадувалося вище, сендвіч панелі і відрізняються низькою теплопровідністю. Що панельний, що цегляний будинок дуже теплі, але при зведенні панельного будинку ви можете заощадити досить пристойну суму грошей. Оскільки, не дивлячись на безліч переваг перед традиційними будівельними матеріалами, сендвіч панелі мають меншу вартість. У результаті панельне будівництво легке, надійне, екологічне, естетичне ще й недороге.

Будівельні компанії України широко застосовують сендвіч панелі в будівництві щитових будинків, мобільному будівництві і при зведенні модульних будівель. «Сендвічі» є найкращим матеріалом для обшивки металокаркасних конструкцій. Обшивка здійснюється за допомогою добірних елементів, які, йдуть в комплекті з панелями.

Дуже важливо, що панельне будівництво не вимагає великих тимчасових витрат. Ця перевага і ряд інших роблять сендвіч панелі самим затребуваним будівельним матеріалом.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com