Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Щитові панельні будинки

Щитові панельні будинкиСендвіч панелі сьогодні з успіхом застосовуються для зведення будинків. Панельні будинки бувають декількох типів: щитові будинки, модульні будинки, каркасні і безкаркасні будинку, швидкоспорудні будинку.

У цій статті мова піде про щитові будинки.

Щитові панельні будинки, так само як і будинки, побудовані з традиційних матеріалів, мають свої переваги і недоліки. Головною перевагою щитових будинків з сендвіч панелей є відносно невелика вага, в результаті чого вони не роблять навантаження на фундамент. Тому в щитові панельні будинки можна заселятися відразу після закінчення виконання будівельних і оздоблювальних робіт. У таких будинках завжди комфортно, оскільки панелі мають низьку теплопровідність. Завдяки цій властивості панельні щитові будинки добре зберігають тепло в приміщенні в зимовий час і прохолоду - в літню пору.

Сендвіч панелі - один з небагатьох будівельних матеріалів, який не робить несприятливого впливу на здоров'я людини і навколишнє середовище.

До сендвіч панелей додаються комплектуючі - добірні елементи. Це металеві вироби, за допомогою яких закриваються стики, торці та інші конструктивні вузли покрівлі і стін. Вони необхідні для надання будівлям з сендвіч панелей завершеного естетичного вигляду і для додаткового захисту проти проникнення вологи. До добірних елементів відносяться - зовнішні і внутрішні кути, бічні і торцеві нащільники, єндови, ковзани, відливи та ін.

Сендвіч панелі відрізняються надійністю і довговічністю, вони надають родзинку не тільки будинку, але і будь-якій іншій будівлі.

Сендвіч панелі бувають цільними і збірними. Збірні на будівельний майданчик доставляються поелементно. Тут вони збираються для подальшого монтажу.

Залежно від призначення, сендвіч панелі бувають: стінові - для зведення стін, покрівельні - для облаштування покрівлі та облицювальні - для внутрішньої і зовнішньої обробки. Вони мають багату колірну гаму і різну фактуру, тому легко вписуються в будь-який інтер'єр і, що важливо, не вимагають додаткової обробки.

Виготовляються вони переважно з сталевих листів, але можливе виготовлення із пластику і деревини.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com