Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі - просто як двічі два

Сендвіч панелі - просто як двічі дваБільшість будівельних компаній у даний час широко практикують будівництво модульних будинків і швидкомонтованих будинків з сучасного будівельного матеріалу - сендвіч панелей. У порівнянні з традиційними будівельними матеріалами, вибір яких на українському будівельному ринку просто величезний, вони володіють рядом переваг, головним з яких є легкий монтаж, без безлічі додаткових фізичних, матеріальних і часових витрат. Виготовлення сендвіч панелей в нашій країні виконується по закордонних технологіях, і виробляються вони практично в кожному регіоні.

Про «сендвічі» та їх переваги всі вже багато чули. Але ми, говорячи про цей будівельний матеріал, хотіли б звернути вашу увагу на те, що сендвіч панелі дозволяють не тільки заощадити фінанси, але і збільшити житлову площу. Це можливо за рахунок їх невеликої ваги і за рахунок тонкого профілю. Такий профіль додає міцності всій будівельній конструкції. До того ж, це значно полегшує транспортування матеріалу на будівельний майданчик.

Під час виконання монтажних робіт і транспортування сендвіч панелі можуть пошкодитися. Тому поверхня облицювальних сталевих листів покривається спеціальною захисною плівкою, що забезпечує надійний захист.

Не дивлячись на легкість і простоту монтажу сендвіч панелей, вони вимагають дотримання деяких правил і «дбайливого» відношення.

У висновку хотілося б сказати, що заселятися в будинок, побудований з сендвіч панелей можна відразу після закінчення будівництва, оскільки на відміну від цегляних будинків, вони не потребують усадки фундаменту.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com