Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі - перспективна будівельна новинка

187.jpgБудівельні технології, не дивлячись на своє різноманіття, все удосконалюються і удосконалюються. Одним з останніх відкриття є модульні будинки, зведені з сендвіч панелей. Така технологія дозволяє будувати будівлі за допомогою окремих елементів - сендвіч панелей. Цей метод можна застосувати не тільки для будівництва житлових будинків, але і будинків і споруд різного призначення. Головна їхня перевага - швидке зведення. Побудувати житловий будинок, площею близько 100 кв.м. можна всього лише за 5 - 6 місяців. Сендвіч панелі мають широку область застосування. Вони застосовуються для будівництва виробничих та складських приміщень, спортивних комплексів, автомобільних сервісів, кіосків, павільйонів і багато іншого. «Сендвічі» широко застосовуються не тільки для зведення стін і дахів, а й для міжкімнатних перегородок, огороджувальних конструкцій та оформлення фасадів. Житло з сендвіч панелей завжди надійне, комфортне, красиве і екологічне. «Сандвічі» відрізняються чудовими звукоізоляційними, гідроізоляційними і теплоізоляційними властивостями, мають багату кольорову гаму і сучасний зовнішній вигляд.

Сендвіч панелі можуть бути цілісними і збірними. Транспортування збірних «сендвічів» здійснюється на будівельну ділянку по частинах і вже тут виконується монтаж необхідної конструкції. Не дивлячись на те, що панелі виготовляються із сталевих оцинкованих листів, вони дуже гнучкі, тому можна використовувати їх для здійснення практично будь-яких архітектурних задумів.

Це ще не всі переваги, про них говорити можна ще довго-довго ...

Ваше завдання - вибрати дійсно якісний будівельний матеріал, а монтажні роботи довірте спеціалістам. Адже від цього багато в чому буде залежати термін експлуатації будівлі.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com