Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Енергозбереження в панельному будинку

189.jpgЗбереження енергії в майбутньому будинку є одним з першочергових завдань при зведенні, в тому числі і в будинку, побудованому з сендвіч панелей. Сендвіч панелі сьогодні широко застосовуються при будівництві будинків, оскільки мають безліч переваг перед іншими будівельними матеріалами. Панельні будинки довговічні і поряд з цим дозволяють значно заощадити при будівництві. «Сендвічі» є універсальним матеріалом і широко застосовуються не тільки для зведення стін, облаштування дахів, але і для і утеплення та оформлення фасадів, оскільки мають чудовий зовнішній вигляд. Оздоблювальні панелі використовують для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Вони чудово вписуються в будь-який інтер'єр. Сьогодні вибір панелей обмежується тільки вашими перевагами і фінансовими можливостями. На будівельному ринку представлений широкий асортимент сендвіч панелей різних квітів і фактур. Ви можете придбати панелі як імпортного, так і вітчизняного виробництва. За роки виробництва панелей в нашій країні виробники навчилися випускати гідну конкурентоспроможну продукцію, що не поступається за якістю багатьом зарубіжним виробникам.

Сендвіч панелі - це один з небагатьох будівельних матеріалів, які не мають недоліків. До його головним переваг слід віднести низьку теплопровідність, що досягається завдяки наявності теплоізоляційного шару - наповнювача. Наповнювач у сендвіч панелях абсолютно не пропускає холодне повітря в приміщення.

Крім того, «сандвічі» мають гарну гідроізоляцією і шумоізоляцією.

В якості теплоізоляційного матеріалу найчастіше виробники використовують мінеральну вату, яка крім низької теплопровідності володіє вогнестійкістю, що робить панелі особливо стійкими до впливів високих температур.

Слід зазначити, що сендвіч панелі є екологічним будівельним матеріалом, що дуже важливо для житлових споруд.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com