Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Ізоляційні матеріали: сендвіч панелі

Ізоляційні матеріали: сендвіч панеліНа українському будівельному ринку сьогодні представлений широкий асортимент ізоляційних будівельних матеріалів, багато з яких користуються популярністю не тільки в нашій країні, але і за кордоном. Існує кілька видів таких матеріалів. Наприклад, теплоізоляційні, звукоізоляційні, вогнетривкі, гідроізоляційні та ін. Є один будівельний матеріал, який відповідає всім цим властивостям - сендвіч панелі.

Цей будматеріал має багатошарову структуру - теплоізоляційний шар і два обшивальні листи, найчастіше сталеві, оцинковані і профільовані. Поверхня панелей покривається спеціальним антикорозійним розчином. Крім того, на обшивальні поверхні наноситься захисна плівка, надійно оберігаюча панелі від подряпин. Для забезпечення низької теплопровідності панелей виробники як утеплювач використовують мінеральну вату або пінополістирол. Якщо з мінеральною ватою «знайомі» ми вже давно, то про пінополістирол ще багато хто не знає. Це сучасний матеріал, що має спінену структуру, що володіє чудовими теплоізоляційними властивостями. Крім того, обидва утеплювача відрізняються гарними гідроізоляційними і шумоізоляційними властивостями. Слід зазначити, що сендвіч панелі є матеріалом абсолютно безпечним для здоров'я людини і навколишнього середовища.

«Сендвічі» широко застосовуються не тільки для зведення будівель та споруд різного призначення, але і для обробки фасадів, зведення огороджувальних конструкцій і міжкімнатних перегородок, де звукоізоляційні властивості є одними з головних.

Звести стіни або перегородки можна і з цементу, але, по-перше, його звукопроникність нижча, по-друге, товщина стін у такому випадку у багато разів перевищує товщину панельної стіни, та й зведення таких стін вимагає чималих часових, фізичних і матеріальних витрат.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com