Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Монтаж сендвіч панелей: інструменти

Монтаж сендвіч панелей: інструментиМонтаж сендвіч панелей подібний збірці конструктора - він легкий і простий. Не дивлячись на довговічність цього будівельного матеріалу, термін експлуатації зведених з їх застосуванням будівель багато в чому залежить від якості та правильності монтажу. Тому монтажні роботи повинні виконуватися досвідченими фахівцями.

Для монтажу сендвіч панелей є спеціальний інструмент - захват. З його допомогою можна здійснити монтаж панелей будь-якого виду - стінових, покрівельних або оздоблювальних. Використання захвату при виконанні монтажу сендвіч панелей виключає можливість їх пошкодження.

Пристрій для підйому панелей обладнано захватом з гумовими накладками, які запобігають появі на поверхні панелей подряпин. Всі панелі при виробництві покриваються спеціальною захисною плівкою, щоб уникнути пошкодження «сендвічів» не тільки при будівництві, але і при транспортуванні. Панелі мають невелику вагу, що дозволяє їх транспортувати на будмайданчик автомобільним транспортом. Пристрій для підйому сендвіч панелей одноразово може підняти до двох центнерів ваги сендвіч панелей.

Ми вже говорили, що монтажні роботи необхідно довіряти фахівцям. Вони не тільки виконають грамотний, якісний монтаж, але і при необхідності допоможуть зробити правильний вибір. Адже сьогодні асортимент сендвіч панелей на стільки широкий, що розібратися в ньому іноді нелегко навіть «профі». А от вибір кольору і фактури залежать виключно від ваших уподобань. Слід зазначити, що панелі ідеально вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com