Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Типи замків для «сендвічів»

Типи замків для «сендвічів»Не дивлячись на те, що сьогодні багато галузей виробництва переживають далеко нелегкі «моменти», будівельна галузь розвивається стрімкими темпами і деяким компаніям-виробникам вдається утримувати лідируючі позиції у виготовленні сендвіч панелей.

Існує два основних типи «сендвічів» - стінові та покрівельні. Стінові сендвіч панелі використовуються при будівництві швидкомонтованих споруд різного призначення. Обшивка каркасу панелями робить конструкцію дуже міцною, але при цьому легкою, до того ж довговічною. Панелі володіють чудовими гідроізоляційними властивостями, що надійно захищає будівлі та споруди з сендвіч-панелей від несприятливих атмосферних явищ і температурних коливань.

Сендвіч панелі є модульними будівельними елементами, що містять теплоізоляційний матеріал (наповнювач). Найчастіше в якості наповнювача використовується пінополістирол та мінеральна вата. Наповнювач надійно з'єднується з профільованими сталевими обшивками за допомогою клею на основі поліуретану. Залежно від виду виробництва клей наноситься ручним способом або в автоматичному режимі. Використання сучасного клею на поліуретановій основі гарантує щільне з'єднання складових елементів сендвіч панелі.

Однією з відмінностей сендвіч панелей є замки. Вони можуть бути класичні, енергозберігаючі, покрівельні або приховані.

Замки призначені для забезпечення щільного з'єднання сендвіч панелей в місцях стиків під час виконання монтажних робіт. Неякісно заповнені стики між «сендвічами» є так званим «містком холоду», через який йде значна кількість тепла і холодне повітря проникає в приміщення. Тому всі нещільні з'єднання під час монтажу сендвіч панелей необхідно заповнювати утеплювачем для панелей.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com