Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Про монтаж сендвіч панелей

193.jpgСендвіч панелі - це сучасний будівельний матеріал, що представляє собою багатошарову структуру. А саме - два профільованих, оцинкованих сталевих шари і теплоізоляційний шар (наповнювач). Як утеплювач найчастіше використовують пінополістирол і мінеральну вату. Пінополістирол представляє собою спінений матеріал, а мінеральна вата має волокнисту структуру. Обидва утеплювача володіють відмінними теплоізоляційними властивостями.

Сендвіч панелі можна назвати універсальним матеріалом. Залежно від галузі застосування вони бувають стінові, покрівельні та оздоблювальні. Відповідно вони застосовуються при зведенні стін, облаштуванні покрівлі, для утеплення та оздоблення фасадів різних будівель та споруд.

Виробництво сендвіч панелей здійснюється, як правило, за встановленим стандартом. Сьогодні можливе виготовлення панелей на замовлення, з урахуванням усіх побажань і смаків покупця. Наприклад, додавання іншого утеплювача.

Цей будівельний матеріал відрізняється масою переваг і кажучи про його достоїнства, перш за все, необхідно відзначити такі, як легкість, міцність, вогнестійкість і екологічність. Вибір панелей обмежується тільки вашими побажаннями та матеріальними можливостями. Асортимент «сендвічів» дуже багатий, що дозволяє з успіхом застосовувати їх у приміщеннях будь-якого призначення, в тому числі житлових і офісних. Сьогодні можна вибрати панелі як імпортного, так і вітчизняного виробництва, практично будь-якого кольору і фактури, матові або глянцеві.

Сендвіч панелі широко застосовуються як обшивальний матеріал для металевих конструкцій. Вони відрізняються гарними гідроізоляційними властивостями, надійно захищаючи будинки та споруди від несприятливих атмосферних впливів: дощу, вітру та снігу. Завдяки низькій теплопровідності, панелі дозволяють підтримувати в приміщеннях комфортну температуру - тепло взимку і прохолоду в літні місяці.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com