Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Конструкційні особливості швидкомонтованих будинків

У зв'язку зі стрімким збільшенням темпу зростання будівництва, на будівельному ринку з'являються нові матеріали, сучасні технології, що дозволяють у більшості випадків при високій якості споруди значно скоротити час зведення споруд і будівель.

У цьому плані особливою популярністю користуються швидкобудуємі будівлі, що споруджуються з легких огороджувальних конструкцій. Це пояснюється тим, що вони дозволяють швидко і з мінімальними тимчасовими і фізичними витратами зводити будівлі різної поверховості, різної форми і розмірів. при цьому термін служби таких будинків не менше 25 років. Залежно від галузі застосування вони бувають громадського та промислового призначення.

Швидкобудуємі будівлі бувають декількох типів: Серед них виділяють декілька типів:

· Будинки і споруди, збудовані на основі сендвіч панелей і металевого каркаса

· Будинки, що зводяться з використанням дерев'яних панелей, на дерев'яному каркасі

· Швидкобудуємі будівлі, що збираються безпосередньо на будівельному майданчику. Вони мають полегшений каркас, двосторонню обшивку та внутрішній утеплювач

· Блочно-модульні споруди та будівлі на основі блок-контейнерів або модулів

Кожен з цих типів будинків має свої переваги і недоліки, але на сьогоднішній день найбільшим попитом користуються конструкції на основі металевого каркасу і сендвіч панелей. Головна їхня перевага в тому, що вони дозволяють протягом короткого часу зводити будівлі та споруди різної конфігурації з можливістю подальшого перепланування.

Швидкобудуємі будівлі широко застосовуються для зведення адміністративних і промислових будівель, автосервісів, кафе, спортивних комплексів, торгових кіосків і павільйонів, дачних будиночків та ін. Винятком є масове будівництво житла і будівлі, до яких висуваються підвищені вимоги до ізоляції.

Особливості конструкції каркасно-панельних будинків

Всі швидкобудуємі будівлі мають несучі та огороджувальні конструкції, які і є основними. Каркас виконується з дерев'яних або металевих профілів.

Металевий каркас може бути стандартним або тонкостінним. Каркас, виконаний з тонкостінного профілю володіє великими перевагами. Він не надає великого навантаження на фундамент, легко монтується і демонтується, має порівняно невелику вартість.

Огороджувальні конструкції

Огороджувальні конструкції дозволяють обмежити будівлю і його приміщення. До них відносяться двері, стіни, перекриття і т.п. Огороджувальні конструкції бувають зовнішні і внутрішні. Залежно від використовуваного матеріалу вони бувають двох типів: сендвіч панелі і збірні конструкції (полистова збірка). Збірна конструкція завжди виконується на готовому каркасі. Головною її перевагою є невисока ціна.

Сендвіч панелі - легкі огороджувальні конструкції


Такі конструкції складаються з внутрішнього і зовнішнього облицювальних листів, між якими знаходиться шар утеплювача. Підбір сендвіч панелі здійснюється з урахуванням розмірів каркаса. Асортимент «сендвічів» досить широкий, вони мають різну довжину і ширину, різноманітну колірну гаму. Цей будівельний матеріал відрізняється хорошими теплоізоляційними і шумоізоляційними властивостями, має невелику вагу, довговічний і екологічний.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com