Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Як почати будівництво швидкомонтованих будинків?

Як почати будівництво швидкомонтованих будинків?Незалежно від того, з якого матеріалу буде зводитися будинок, в тому числі і з сендвіч панелей, перш за все, необхідно вибрати ділянку, де власне і «виросте» новий будинок. Перед початком будівельних робіт слід упорядкувати всю документальну частину - дозволи на оренду землі та інших інстанцій, у тому числі про пожежну безпеку і санітарних нормах.

Сендвіч панелі є вогнестійким матеріалом. Вони містять негорючий теплоізоляційний матеріал - пінополістирол або мінеральну вату. Крім того, «сендвічі» відносяться до екологічних матеріалів, тобто вони абсолютно безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища. Тому вони мають таку широку область застосування і використовуються як для зовнішнього, так і для внутрішнього будівництва.

Особливістю швидкомонтованих будинків з сендвіч панелей є те, що вони не мають потреби в закладці потужного фундаменту. Адже панелі мають невелику вагу і не здійснюють тиску на конструкцію. У такому випадку ви заощаджуєте матеріальні засоби, часові та фізичні затрати - не потрібно рити котлован.

Будинки та споруди, що зводяться з сендвіч панелей, у тому числі житлові будинки, надійні і міцні, термін їх експлуатації не менше 25 років.
Сендвіч панелі ідеально підходять для будівництва житлових будинків, крім вже перерахованих переваг, вони є чудовим гідроізоляційним і теплоізоляційним матеріалом. Але і це ще далеко не всі достоїнства сендвіч панелей.
«Сандвічі» користуються великою популярністю як серед приватних покупців, так і серед будівельних компаній.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com