Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Забарвлення металевих поверхонь

Забарвлення металевих поверхоньНа сьогоднішній день найбільш розвивається така галузь, як будівництво. Стрімкими темпами розвиваються технології і з'являються все нові і нові будівельні матеріали. Одним з нових, але вже досить популярних матеріалів є сендвіч панелі. Вони використовуються для швидкоспорудних будівель. Панелі відрізняються безліччю переваг від традиційних будматеріалів. Основними з них є - екологічність, низька теплопровідність, висока пожежостійкість і красивий зовнішній вигляд, чим не може похвалитися практично жоден будівельний матеріал.

До переваг сендвіч панелей належить і те, що вони не вимагають додаткових оздоблювальних робіт та додаткового забарвлення. Якщо все-таки виникла необхідність забарвлення, скористайтеся порошковою фарбою. У сучасному будівництві такий вид забарвлення найбільш популярний.

Порошкові фарби з'явилися ще на початку сімдесятих років минулого століття. Зазвичай вони застосовуються для тонування металевих поверхонь, в тому числі сендвіч панелей. «Сендвіч» представляє собою тришарову конструкцію - два зовнішніх шари і між ними утеплювач. Зовнішні поверхні можуть виготовлятися з деревини, пластику і металу. Як правило, панелі виготовляються з профільованої, оцинкованої сталі. Такі панелі можна пофарбувати порошковою фарбою. У порівнянні з рідкими фарбами, порошкові більш стійкі та мають більш привабливу вартість.

Головною її перевагою є екологічність. Порошкова фарба безпечна для здоров'я людини і навколишнього середовища.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com