Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі для модульних будівель

Сендвіч панелі для модульних будівельЗведення будь-яких модульних будинків здійснюється на основі металевого каркасу. Сьогодні для обшивки металоконстукцій в більшості випадків використовують сендвіч панелі. Область застосування модульних будівель дуже широка - це і виробничі, складські та торговельні приміщення, та автомийки, спортивні майданчики, ангари, зимові сади, гаражі, дачні та будівельні будиночки, житлові будови і багато іншого. Така популярність пояснюється безліччю переваг сендвіч панелей перед традиційними будівельними матеріалами. Головними з них є - невелика вага, екологічність, легкість монтажу і довговічність.

Монтаж сендвіч панелей дуже простий, він не вимагає спеціального дорогого обладнання та великих фізичних і тимчасових витрат. Невелика вага панелей є великим плюсом при транспортуванні. По-перше, транспортування можна здійснити автомобільним транспортом, по-друге, за рахунок легкості витрачається невелика кількість палива.

Крім того, найбільш затребуваним матеріалом сендвіч панелі зробили такі якості, як гідроізоляція, вогнестійкість, низька теплопровідність і привабливий зовнішній вигляд. Панелі застосовуються, як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт, в тому числі для утеплення та оздоблення фасадів.

Не дивлячись на ряд переваг перед іншими будівельними матеріалами, вартість сендвіч панелей на порядок нижча, навіть якщо панелі імпортного виробництва.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com