Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Монтаж сендвіч панелей

Монтаж сендвіч панелейСендвіч панелі відрізняються легкістю і простотою монтажу. Але при цьому монтажні роботи мають свої особливості. «Сендвічі» можна укладати двома способами - у вертикальному або в горизонтальному напрямку. У разі горизонтального кріплення панелей монтажні роботи слід починати з кріплення добірних елементів конструкції. Панелі встановлюються пазами вниз. Щоб укладання панелей було рівним і без щілин, рекомендується попередньо нанести спеціальні мітки для орієнтира. Сендвіч панелі при правильному, якісному монтажі прилягають один до одного дуже щільно, не залишаючи щілин між собою. Якщо все-таки є щілини, вони заповнюються утеплювачем, наприклад, мінеральною ватою або будівельною піною.

Кріплення сендвіч панелей здійснюється за допомогою саморізів, які зазвичай йдуть в комплекті з панелями. Другий і подальші ряди укладаються таким же чином, один на одного.

При вертикальному монтажі сендвіч панелей монтаж необхідно починати з низу до верху, з кутового боку будови. Кріплення здійснюється за допомогою саморізів, щілини заповнюються утеплювачем. Монтажні роботи включають і монтаж спеціальних нащільників.

Сендвіч панелі широко застосовуються й для облаштування даху. Покрівлю монтують після закінчення монтажу стінових «сендвічів». Для щільного з'єднання сендвіч панелей, слід укоротити виступаючі сантиметри теплоізоляційного матеріалу (утеплювача), а також при необхідності - обшивочний матеріал. Як правило, - сталевий, профільований лист, оскільки вони перешкоджають щільному приляганню панелей і утворюють містки для холоду. Сендвіч панелі слід кріпити один до одного дуже щільно, але акуратно, щоб не порушити цілісність панельної поверхні. Для оформлення покрівлі часто використовують додаткові елементи.

Монтаж сендвіч панелей повинен здійснюватися тільки кваліфікованими, досвідченими фахівцями.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com