Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Дерев'яні сендвіч панелі

Дерев'яні сендвіч панеліЗ давніх часів оформлення інтер'єрів натуральною деревиною вважалося ознакою розкоші і гарного смаку. Дерево в будь-якому інтер'єрі виглядає шикарно і надає йому «родзинку». Дерев'яне оформлення - це досить недешеве задоволення і дозволити його може не кожен. Відмінною альтернативою дереву є дерев'яні сендвіч панелі, широко застосовуються для опорядження стін.

У житлових і офісних приміщеннях оформлення стін деревом вимагає і відповідного оформлення вікон. Для цього використовують дерев'яні склопакети або традиційні дерев'яні рами.

Як будівельний матеріал дерево має велику цінність. Для виготовлення дерев'яних сендвіч панелей використовується деревина, що пройшла кілька етапів обробки і виробництва. Якість сендвіч панелей з дерева визначається не тільки вибором сорту деревини, а й ступенем і способом її просушування перед виробництвом. Сендвіч панелі по теплоізоляційних і звукоізоляційних властивостях нітрохи не поступаються дерев'яним віконним рамам. Тому, ви завжди можете бути впевнені, що використання панелей типу сендвіч зробить ваш дім комфортним та затишним.

Деревина є одним з найміцніших будівельних матеріалів. Якщо панелі виготовлені з якісної, сухої деревини, вони будуть міцними і надійними.

Для виготовлення сендвіч панелей ще використовують оцинковані профільовані сталеві листи і пластик. Профільовані листи надають панелям легкості, але при цьому вони дуже міцні. Металеві сендвіч панелі застосовують для зведення стін, облаштування дахів різних будівель і споруд. У будівництві сендвіч панелі можуть використовуватися в якості основного або додаткового матеріалу - для утеплення та оздоблення будівель.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com