Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Матеріали для опоряджувальних робіт

Матеріали для опоряджувальних робітЖитлове або офісне приміщення можна прикрасити, створивши комфорт і затишок за допомогою сучасних оздоблювальних матеріалів. В даний час найчастіше для обробки використовують сучасні матеріали - молдинг і сендвіч панелі.

Молдинг представляє собою накладну опуклу планку з малюнком або без нього. Молдинг має декоративний і функціональний характер. Використовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт. Як правило, їх використовують для обробки карнизів, картин, дзеркал, віконних і дверних отворів, в якості декоративних прикрас. Найбільшою популярністю користуються дерев'яні молдинги, вони завжди виглядають естетично, додають родзинку будь-якого інтер'єру.

Сендвіч панелі застосовують не тільки як декоративний елемент, але ще й для зведення стін, міжкімнатних перегородок, облаштування дахів. «Сендвічі» мають гладку, рівну поверхню, тому не потребують додаткових оздоблювальних робіт, наприклад, фарбування. Асортимент сендвіч панелей дуже широкий. Вони випускаються в багатій колірній гамі і різних фактурах - чудово імітують цегельну або кам'яну кладку, камені та ін. Не потребують вони і шпаклювання. Тому застосувавання сендвіч панелей дозволяє позбутися від додаткових фінансових витрат. Виготовляються сендвіч панелі переважно з оцинкованої сталі, рідше - з пластику і деревини. Але з якого матеріалу панелі б не були виготовлені, вони екологічні, практичні і довговічні.

Досить часто для виготовлення молдингів застосовується поліуретан. Цей матеріал відрізняється практичністю і невисокою вартістю. Пінополіуретан застосовують для виготовлення сендвіч панелей. Він володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями, тому «сандвічі» часто використовують для утеплення і гідроізоляції будівель. До переваг сендвіч панелей слід віднести і хорошу шумоізоляцію.

Вам залишається тільки визначитися з матеріалом. Сподіваємося, наші поради вам у цьому допоможуть.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com