Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Застосування сендвіч панелей для вирівнювання стін

Застосування сендвіч панелей для вирівнювання стінДосить часто в процесі будівельних та ремонтних робіт доводиться зіштовхуватися з такою проблемою, як нерівність стін. Трішки зорово приховати нерівності можна за допомогою оштукатурювання або обклеювання стін шпалерами. «Зробити» рівну стіну допоможуть сендвіч панелі, оскільки вони мають гладку, рівну поверхню. Застосування сендвіч панелей дозволяє істотно заощадити на фарбувальних роботах. Вони мають багату колірну гаму і естетичний вигляд. До того ж, сендвіч панелі в порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами мають більш привабливу вартість.

Власне сендвіч панелі являють собою тришаровий будівельний матеріал. Вони мають два основних шари і внутрішній теплоізоляційний шар (утеплювач). Основні шари у більшості випадків виготовляються із сталі, оцинкованої та профільованої. Але іноді панелі роблять із пластику і деревини. Для наповнення панелей використовують мінеральну вату або пінополістирол. Сталеві профільовані листи надають легкості панелі, не дивлячись на міцність вони дуже гнучкі, що дозволяє надати панелі необхідної форми. Легкість сталевих панелей - ще один великий плюс цього будівельного матеріалу. По-перше, вони легко транспортуються на будмайданчик автотранспортом, по-друге, не обтяжують всю конструкції, в результаті чого фундамент не відчуває навантаження.

Незалежно від типу панелей, всі вони мають захисну плівку, надійно оберігаючу від подряпин, корозії, грибів і цвілі.

Сендвіч панелі - відносно недавно з'явилися в будівництві, але завдяки своїм перевагам потіснили традиційні будівельні матеріали. при високій якості вони мають невелику вартість, що дозволяє значно розширити сферу їх застосування.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com