Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі та їх призначення

Сендвіч панелі та їх призначенняСендвіч панелі є сучасним будівельним матеріалом, що має тришарову структуру: верхній і нижній металеві шари і шар утеплювача. Основні шари найчастіше виконуються із профільованої, оцинкованої сталі. Рідше використовується деревина і пластик. Для наповнення сендвіч панелей використовують мінеральну вату, піноліуретан або пінопласт. Сучасні технології дозволяють виготовляти «сеандвічі» різних кольорів і відтінків, а також з імітацією каменю, дерева та іншої фактури. Поверхні панелей рівні й гладкі, покриті спеціальними антикорозійними розчинами. Застосування сендвіч панелей дозволяє приховати нерівність стін, утеплити й облагородити фасад.

Сендвіч панелі - один з небагатьох будівельних матеріалів, за допомогою якого можна змінити архітектурний вигляд будівель. «Сендвічі» дуже гнучкі, можуть повторити практично будь-який контур. Сьогодні сендвіч панелі з успіхом використовуються для будівництва швидкомонтованих будинків. Думаю, значення «швидкобудуюємі» зрозуміло кожному. Швидке зведення «сендвічів» можливе тому, що вони, по-перше, мають невелику вагу, по-друге, дуже просто монтуються, не вимагаючи при цьому спеціальної дорогої техніки і пристосувань. Але монтаж повинні здійснювати тільки досвідчені фахівці.

Сендвіч панелі розрізняють залежно від призначення. Вони бувають стінові, покрівельні та оздоблювальні.

Для облаштування даху широко використовують і профнастил. Але за гідроізоляційним якостями він і в порівняння не йде з сендвіч панелями.

Сендвіч панелі часто застосовують для зведення стін і міжкімнатних перегородок. Хотілося б відзначити, що «сандвічі» стійкі до температурних коливань і атмосферних впливів, тому будівництво із застосуванням сендвіч панелей можна проводити в регіонах з будь-якими кліматичними умовами.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com