Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі для ремонту і будівництва

Сендвіч панелі для ремонту і будівництваВсі ми прагнемо до створення в домашньому вогнищі затишку, комфорту і тепла. Для цього ми використовуємо всілякі будівельні та оздоблювальні матеріали, вибір яких сьогодні обмежується лише нашими смаками і фінансовими можливостями. Універсальним матеріалом у цьому плані є сендвіч панелі. На українському будівельному ринку представлений широкий асортимент даної продукції імпортного та вітчизняного виробництва. Наші компанії-виробники виготовляють «сендвічі» за сучасними зарубіжними технологіями.

Сендвіч панелі являють собою два металевих оцинкованих листа з розташованим між ними утеплювачем. Як правило, в якості наповнювача використовується мінеральна вата і пінополістирол. Мінеральна вата - це волокниста структура, її волокна направлені уздовж панелей. Цей наповнювач володіє чудовими гідроізоляційними і вогнестійкими властивостями. Пінополістирол відрізняється низькою теплопровідністю і хорошою звукоізоляцією. Вони дозволяють максимально утримувати тепло в будинку, а значить - дозволяють заощадити на витратах на тепло.

В якості наповнювача деякі виробники використовують пінополіуретан. Цей матеріал на відміну від пінополістиролу має меншу теплопровідність. Такі сендвіч панелі широко використовують для утеплення не тільки житлових приміщень, але і морозильних камер.

Всі види панелей протипожежні і надійно захищають будівлі від несприятливих атмосферних впливів.

В якості будівельного матеріалу сендвіч панелі застосовують і для зведення овочесховищ, складських приміщень, автомийок, кіосків і інших споруд і будівель.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com