Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі як оздоблювальний матеріал

Сендвіч панелі як оздоблювальний матеріалНе залежно від того, якого типу фасад будівлі, він потребує оздоблення. Останнім часом найбільш затребуваним оздоблювальним матеріалом є сендвіч панелі. Особливої уваги заслуговують вентильовані фасади. Головне завдання такого фасаду - захист будівель від вологи. Сендвіч панелі володіють хорошими гідроізоляційними властивостями, тому вони як не можна краще підходять для обробки вентильованих фасадів. Ще однією важливою умовою для вентильованих фасадів є теплоізоляція. Всередині сендвіч панелей знаходиться шар теплоізоляційного матеріалу (утеплювач). У якості наповнювача в більшості випадків використовується мінеральна вата і пінополістирол.

Вентильовані фасади були особливо популярні в Європі, в 60-х роках. Тепловтрати вентильованих фасадів були величезними, в результаті чого було потрібно додаткове утеплення стін. Цю проблему легко вирішити дозволило застосування сендвіч панелей. Оздоблення вентильованих фасадів було не тільки трудомістким заняттям, але ще і дорогим. Сендвіч панелі забезпечують надійну теплоізоляцію, легко монтуються й мають відносно невисоку вартість в порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами.

Застосування оздоблювальних сендвіч панелей чудово вирішує і проблему зовнішнього вигляду будівель і споруд. Сьогодні різноманітність забарвлення і фактур «сендвічів» просто вражає. Тут вибір обмежується виключно вашими вподобаннями.

Сучасні сендвіч панелі виготовляються із профільованих, оцинкованих листів, що забезпечує їх легкість, міцність і довговічність. Застосування панелей дозволяє збільшити експлуатаційний термін будівель. Завдяки таким перевагам «сандвічі» стали кращим утеплюючим, будівельним і оздоблювальним матеріалом.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com