Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Чи рентабельне будівництво з сендвіч панелей?

Чи рентабельне будівництво з сендвіч панелей?Головним завданням будь-якого будівництва є досягнення максимальної рентабельності. Рентабельність визначається багатьма чинниками. Правильний вибір будівельних матеріалів є одним з основних чинників. Серед великої різноманітності будівельних матеріалів зробити дійсно правильний вибір досить непросто. На сьогоднішній день найбільш рентабельним визнане будівництво з сендвіч панелей. Відповідно, сендвіч панелі є самим рентабельним матеріалом.

У чому вигода панельного будівництва?

По-перше, швидке зведення. Саме тому будівництво з використанням сендвіч панелей називається швидкоспорудним.

По-друге, значна фінансова економія. Вартість сендвіч панелей нижча вартості традиційних будівельних матеріалів, навіть якщо «сендвічі» імпортного виробництва.

Ще однією перевагою сендвіч панелей є відмінна тепло- і звукоізоляція. У порівнянні з камінням та цеглою, сендвіч панелі на багато краще утримують температуру в будинку. Що дозволяє звести до мінімуму тепловтрати в холодну пору року. А це в свою чергу економія витрат на опалення.

Всі сендвіч панелі обробляються спеціальними полімерними розчинами для запобігання корозії та захисту від грибків і вогкості.

Важливою перевагою є і невелика вага панелей. Тому конструкція будівлі або іншого будівельного об'єкта зовсім не переобтяжує і не надає додаткового навантаження на фундамент, що запобігає просіданню основи будівлі. У будинки з сендвіч панелей можна заселятися після закінчення будівельних і оздоблювальних робіт.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com