Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Панельні будинки на піку популярності

205.jpgНа скільки сьогодні популярні будинку з сендвіч панелей?

Відповідь на це питання спробували отримати у керівників найбільш відомих будівельних компаній. Всі вони зійшлися на єдиній думці, що головним надбанням «сендвічів» є доступність будівництва. Найчастіше сендвіч панелі застосовуються для зведення одно-двоповерхових будинків, площею до 100 кв.м. Такий будинок ідеально підходить для проживання невеликої родини - з 4 - 5 чоловік. При будівництві з сендвіч панелей відзначається значна економія матеріальних засобів - це і на транспортування матеріалу, монтажні та оздоблювальні роботи.

Останнім часом багато жителів міст переселяються в заміські «натуральні» будиночки або ж будують їх для відпочинку на свіжому повітрі. Адже погодьтеся, міська екологія, м'яко кажучи, згубно впливає на людський організм і здоров'я в цілому.

Сучасні технології дозволяють виготовляти сендвіч панелі з екологічно чистих матеріалів. Тому вони ідеально підходять для заміського дачного будівництва. «Сендвічі» широко застосовуються і тому, що монтажні роботи здійснюються в короткі терміни. Наприклад, для зведення заміського будиночка знадобиться всього 5 - 7 місяців, причому заселитися в нього можна відразу після закінчення будівництва, оскільки панельні будиночки не вимагають усадки.

Роблячи вибір на користь цього сучасного будівельного матеріалу, ви економите час і гроші, отримуючи при цьому будинок високої якості.

Застосування сендвіч панелей для будівництва житлового будинку позбавляє вас від необхідності додаткового утеплення і захисту. Сендвіч панелі мають низьку теплопровідність, гарну шумо-і звукоізоляцію, а також підвищену стійкість до вогню і несприятливих атмосферних впливів. Ці якості залежать від наповнювача. В якості теплоізоляційного матеріалу зазвичай застосовують пінополістирол або мінеральну вату.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com