Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Новинки будівництва - сендвіч панелі

Новинки будівництва - сендвіч панеліСендвіч панелі зовсім недавно з'явилися на українському будівельному ринку, вже встигли потіснити традиційні будівельні матеріали. На сьогоднішній день вони є найбільш затребуваними в будівництві.

Що ж це за американське диво?

Вже з назви зрозуміло, що цей матеріал багатошаровий. Про це говорить слово «сендвіч». По виду й будові сендвіч панелі дійсно нагадують бутерброд. Вони мають два основних листи, найчастіше це оцинкована, профільована сталь і утеплювач між ними. В якості наповнювача вітчизняні виробники використовують переважно мінеральну вату, що володіє чудовими вогнестійкими і термоізоляційними властивостями.

Сотні років тому, освоюючи будівництво, люди приділяли велику увагу будматеріалам. Як правило, вони використовували натуральні матеріали - камінь та деревину. Таке будівництво надійне і довговічне, але в наш час ще й досить недешеве.

XX століття внесло великі зміни в будівельну галузь - сучасні технології та матеріали. Одним з найбільш популярних матеріалів є сендвіч панелі, що з'явилися в Україні в кінці 90-их років минулого століття. З тих пір вони широко застосовуються для зведення безкаркасних споруд і споруд на металевому каркасі. У разі використання металевого каркасу «сандвічі» застосовують як обшивочний матеріал.

Цікавий той факт, що до появи сендвіч панелей в будівництві застосовувалися щити подібні сендвіч панелям. Таке будівництво зараз практично не здійснюється, не зважаючи на те, що воно зазнало безліч змін. Зведені з сендвіч панелей будівлі та споруди набагато надійніші, довговічніші і мають привабливий зовнішній вигляд.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com