Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Стінові оздоблювальні матеріали

Стінові оздоблювальні матеріалиІснує безліч способів та матеріалів для здійснення ремонту, в тому числі для оформлення стін. На будівельному ринку сьогодні ви можете знайти найрізноманітніші матеріали, як за якістю і призначенням, так і по ціновій категорії. Найчастіше для декорування стін використовують штукатурки, шпалери, фарби, сендвіч панелі та ін. Як же не помилитися в цій різноманітності? Бо часом навіть досвідченим фахівцям зробити дійсно гарний вибір досить нелегко.

Говорячи про оздоблювальні стінові матеріали, хотілося б приділити особливу увагу сендвіч панелям, оскільки це відносно новий, але вже добре зарекомендувавший себе матеріал.

Завдяки різноманітності фактур і багатій колірній гамі «сандвічі» чудово вписуються в будь-який інтер'єр. Вони можуть бути з орнаментом або з імітацією інших матеріалів, наприклад, імітувати цегляну кладку, деревину або камінь.

Останнім часом сендвіч панелі використовуються для зведення міжкімнатних перегородок і різних огороджувальних конструкцій. «Сендвічі» поступово відсувають на задній план фарби і шпалери. Вони відрізняються чудовою якістю і довговічністю.

Ще одним досить популярним стіновим оздоблювальним матеріалом є рідкі шпалери. Вони мають рідку структуру, наносяться на стіну за допомогою спеціальних інструментів, так само як і фарба.

Сендвіч панелі
крім декоративної виконують ще й захисну функцію - утеплюють стіни. Це можливо завдяки наявності в панелях теплоізоляційного матеріалу.

І рідкі шпалери і «сандвічі» приховують нерівності на стінах.

Вибираючи стіновий обробний матеріал, враховуйте призначення приміщення, в якому хочете виконати обробку.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com