Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Оздоблювальні матеріали

Оздоблювальні матеріалиДо недавнього часу якщо заходила мова про зміну дизайну приміщень, малося на увазі переклеювання шпалер і / або зміна меблів. Ми вже зовсім по-іншому дивимося на ремонти і звертаємо увагу на сучасні матеріали. Сьогодні на будівельному ринку в широкому асортименті представлені різні оздоблювальні матеріали, вибір яких обмежується тільки вашими перевагами і фінансовими можливостями. Найбільш затребуваним оздоблювальним матеріалом є сендвіч панелі. Вони мають багату колірну гаму, що дозволяє широко використовувати їх як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт.

Сендвіч панелі застосовують не тільки для красивої обробки, але і для утеплення будівель.

Застосування «сендвічів» дозволяє створювати різні архітектурні форми будівель і споруд, збільшувати і розширювати житлову площу, балкони та ін. Елементарний приклад, стіни, зведені з сендвіч панелей набагато тонші бетонних стін, але вони на багато тепліші і надійно захищають від негоди і температурних коливань . Тому вони завжди створюють в житлових приміщеннях комфортну обстановку. До того ж, житло зведене із застосуванням «сендвічів» має естетичний і сучасний вигляд.

Сучасні оздоблювальні матеріали дозволяють втілити в реальність навіть найсміливіші дизайнерські ідеї. До цих матеріалів належать і сендвіч панелі. Вони складаються з двох оцинкованих профільованих аркуші і наповнювача. Як наповнювач найчастіше використовують мінеральну вату. Головними її перевагами є вогнестійкість і низька теплопровідність.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com