Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Побутовки з сендвіч панелей

Побутовки з сендвіч панелейПочинаючи розмову про будівництво побутівок з сендвіч панелей, хотілося б визначитися з цим типом споруди. Що ж таке побутівка?

Під побутовкою мається на увазі тимчасова споруда. Частіше за все необхідні будівельні побутівки. Вони призначені для тимчасового проживання будівельників. Іноді побутовки використовують як тимчасове офісне або житлове приміщення, а також для організації душових, роздягалень і т.п. Таке «укриття» повинне надійно захищати від атмосферних впливів, бути теплим у холодну пору року і зберігати комфортну температуру влітку. Для будівельних побутівок обов'язковою умовою є вогнестійкість. Тому до вибору матеріалу для будівництва побутівок потрібно поставитися гранично уважно. Всім цим вимогам відповідає багатошаровий будівельний матеріал - сендвіч панелі. Вони являють собою два металевих шари, між якими є шар наповнювача. В якості основних шарів може бути використаний пластик або дерево, але такі панелі для будівництва побутівок практично не застосовуються. Сендвіч панелі широко застосовуються для зведення будівель тому, що легко і швидко монтуються, не вимагаючи безлічі спеціального спорядження та інструментів. «Сендвічі» можна використовувати і для будівництва постійних будівель і споруд. У такому випадку необхідно вибрати найбільш підходящий тип панелей, щоб забезпечити надійність конструкції, а також виконати якісний монтаж.

Будинки і споруди, для будівництва яких використовуються сендвіч панелі, називаються швидкоспоруджуваними або мобільними. Мобільні - значить легко монтовані, легко транспортуються, не потребують великих тимчасових витрат.

Сендвіч панелі можна вважати універсальним матеріалом, оскільки вони мають широку область застосування і використовуються не тільки для зведення будівель, але і для їх утеплення та облицювання.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com