Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Оздоблювальні сендвіч панелі

Оздоблювальні сендвіч панеліХто не мріє про спокійний відпочинок в заміському будиночку, де все природне, в тому числі і матеріали з яких побудований будиночок. Але, на жаль, не кожен з нас має можливість побудувати «натуральний» дачний будиночок або котедж. В ідеальному варіанті він, звичайно ж, повинен бути виконаний з натуральної, екологічної деревини. Але таке «задоволення» обійдеться в пристойну суму.

Сьогодні звести екологічне житло та інші будівлі і будови можливо і за допомогою сучасного будівельного матеріалу - сендвіч панелей. Вони виготовляються з безпечних для здоров'я людини і навколишнього середовища матеріалів, володіють міцністю і надійністю, бездоганно служать як мінімум 25 років. І, що важливо, коштують вони набагато дешевше натурального дерева.

Перевагою цього будівельного матеріалу є і те, що зводити будинку можна у будь-яких кліматичних і за будь-яких погодних умовах. Монтуються вони досить просто, без істотних матеріальних, фізичних і часових витрат. Термін зведення багато в чому залежить від проекту споруди. Сендвіч панелі успішно застосовуються для будівель різної площі та поверховості. Всі монтажні роботи рекомендується довіряти фахівцям.

«Сендвічі» використовують для зведення стін - стінові, облаштування покрівлі - покрівельні, оздоблення та утеплення фасадів - оздоблювальні. Крім того, панелі використовують для зведення міжкімнатних перегородок і різних огорож. Широка кольорова гама сендвіч панелей дозволяє надавати будівлям привабливий зовнішній вигляд.

На завершення хотілося б відзначити, що будинки, зведені з сендвіч панелей, не вимагають усадки, в них можна заселятися відразу після закінчення оздоблювальних робіт. Будинки, зведені з деревини вимагають усадки.

«Сендвічі» мають чудові гідроізоляційні і шумоізоляційні властивості, відрізняються низькою теплопровідністю і стійкістю до температурних коливань і атмосферних впливів. У будинку із сендвіч панелей ви будете почувати себе як в надійній фортеці.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com