Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Утеплювачі для даху

Утеплювачі для дахуОдним з найбільш трудомістких і відповідальних процесів при будівництві будинку є облаштування покрівлі. Для цього використовуються різні матеріали. Останнім часом облаштування дахів здійснюється за допомогою сучасного будівельного матеріалу - сендвіч панелей. Він дозволяє надійно захистити дах будинку від атмосферних і температурних впливів, чудово утеплює його і додає привабливий зовнішній вигляд. До того ж, монтаж покрівельними «сендвічами» здійснюється дуже легко і швидко. При цьому зовсім не дорого. Але облаштування покрівлі сендвіч панелями має здійснюватися лише досвідченими, кваліфікованими фахівцями!

Головною якістю, що робить сендвіч панелі одним з кращих покрівельних матеріалів є гідроізоляція. «Сандвічі» мають багатошарову структуру. Зовнішні шари - їх два, представляють собою сталеві оцинковані і профільовані листи і внутрішній шар - теплоізоляційний. Профільована сталь має відносно невелику вагу, що жодним чином не обвантажує будівельну конструкцію і відповідно не чинить тиску на фундамент.

Для покрівлі даху, крім сендвіч панелей, широко використовують профнастил. Слід зазначити, що такий матеріал поступається сендвіч панелям за гідроізоляційними властивостями, але теж надійний і довговічний.

Правильно обладнаний дах з сендвіч панелей прослужить не менше 25-30 років, не змінюючи свого зовнішнього вигляду. Звичайно, за умови використання якісних панелей. Хотілося б відзначити, що на відміну від інших покрівельних матеріалів, покрівельні сендвіч панелі можна використовувати для облаштування дахів різного виду - односхилих або двосхилих.

Роблячи вибір на користь покрівельних сендвіч панелей, ви забезпечуєте будинку комфорт, надійність, екологічність та естетичність.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com