Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Штукатурні роботи в панельному будинку

Штукатурні роботи в панельному будинкуБудівництво - це завжди довгий, трудомісткий і складний процес, що проходить у кілька етапів. Усі будівельні роботи краще довірити професіоналам, що знають всі тонкощі та особливості. Безумовно, сендвіч панелі - будівельний матеріал, що дозволяє зводити будинки та споруди в короткі терміни при цьому без збитку якості. На перший погляд може здатися, що монтаж сендвіч панелей не становить жодних труднощів. В принципі, воно так і є, але монтаж «сендвічів» теж має свої особливості. Слід зазначити, що сендвіч панелі є не лише чудовим будівельним матеріалом, що володіє рядом переваг перед іншими матеріалами, а й гарний оздоблювальний матеріал. Цьому підтвердження оброблені сендвіч панелями будівлі та споруди, що зустрічаються практично на кожному кроці. Застосування «сендвічів» здатне позбавити від фарбувальних і штукатурних робіт, в деяких випадках і від обклеювання шпалерами. Важливим є й те, що так ви можете заощадити фінансові кошти, час і фізичні сили.

У випадках із дерев'яними або бетонними стінами штукатурних робіт не уникнути. Для оштукатурювання дерев'яних поверхонь застосовуються гіпсово-вапняні розчини, для бетонних стін - вапняний розчин. Штукатурні роботи, як правило, коштують дорожче, ніж оздоблення сендвіч панелями.

Для оштукатурювання стін застосовують різні види розчинів. Їх вибір сьогодні досить широкий. Можна використовувати мокру чи суху штукатурку. «Сендвічі» є гарною альтернативою сухій штукатурці. Вони виготовляються в різній кольоровій гамі, можуть мати орнамент, малюнок з імітацією цегли або каменю та ін.

Дизайн інтер'єру з застосуванням сендвіч панелей обмежується вашими творчими здібностями або здібностями дизайнера.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com