Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Теплоізолюючі наповнювачі для сендвіч панелей

Сучасні будівельні матеріали повинні відрізнятися швидкістю і легкістю у зведенні і гарною транспортабельністю. Не дивлячись на різноманітність, таких матеріалів на будівельному ринку не так уже й багато. Дуже добре всім цим вимогам відповідають сендвіч панелі.

Сендвіч панелі вже більше 30 років з успіхом застосовуються в будівництві за кордоном. І як показує досвід, цей матеріал має суттєві переваги перед традиційними будівельними матеріалами, в тому числі і у фінансовому плані.

Сендвіч панелі - тришаровий будівельний матеріал, що застосовується в цивільному й промисловому будівництві. сендвіч панель має зовнішню і внутрішню облицювання боку, утеплювач, з'єднані між собою за допомогою клею.

Найчастіше «сендвічі» використовують як огороджувальні конструкції для всіляких споруд. В даний час практикується використання сендвіч панелей для зведення внутрішніх перегородок складських, офісних, виробничих, торгових і ін. приміщень. Дуже добре цей будівельний матеріал підходить для огороджувальних конструкцій рефрижераторів, промислових холодильників, камер схову та ізотермічних фургонів. При виготовленні збірно-розбірних блок-контейнерів, битовок і ін. мобільних будинків сендвіч панелі просто незамінні.

Завдяки своїм унікальним показниками сендвіч панелі є матеріалом «№ 1» скрізь, де необхідне якісне капітальне будівництво, мінімальні терміни здачі об'єкта в експлуатацію, надійність і привабливий зовнішній вигляд зведених будинків і споруд.

«Сендвічі» мають безліч переваг, основними з яких є: невелика вага, гарні звуко-і теплоізоляційні властивості, міцність, довговічність, легкість і швидкість монтажу і демонтажу.

До сучасних будівельних матеріалів пред'являється все більше вимог, у зв'язку з цим росте і конкуренція серед виробників, в тому числі і серед виробників сендвіч панелей.

Домогтися дійсно хороших результатів у виробництві цього будівельного матеріалу можна тільки використовуючи інноваційні технології і нові матеріали.

На сьогоднішній день поза конкуренцією сендвіч панелі з піноплексом. Піноплекс є новим для України теплоізоляційним матеріалом, який отримують з полістиролу загального призначення методом екструзії. Не дивлячись на те, що українські виробники відносно недавно почали використовувати цей матеріалу у виробництві сендвіч панелей, багато споживачів вже встигли по достоїнству оцінити його. Теплоізоляційні властивості «сендвічів» в багато разів перевершують теплоізоляційні характеристики таких традиційних матеріалів, як пінополістирол та мінеральна вата.

На відміну від цих теплоізоляційних матеріалів Піноплекс має закриту порожнисту структуру, розмір пір не більше 0,2 мм. Піноплекс легко піддається обробці. Завдяки особливій технології ці піноплексні плити не містять водопоглинаючих пустот, здатних знижувати міцність і теплопровідність матеріалу. Піноплекс є екологічним матеріалом, він абсолютно безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Теплоізоляційний матеріал є «серцем» сендвіч панелей, до нього пред'являється підвищені вимоги.

Низька теплопровідність

Піноплекс відрізняється від інших матеріалів стабільним значення теплопровідності - від 0,025 до 0,03 Вт / мК. Інші теплоізоляційні матеріали мають теплопровідність, показники якої в межах 0,038-0,045 Вт / м * К, тільки в абсолютно сухому стані. У процесі експлуатації ці значення підвищуються до 0,06 Вт / м * К.

Висока міцність

Піноплекс відрізняється високою механічною міцністю на стиск. Міцність залежить від щільності плит. Наприклад, 45 тип витримує навантаження до 65 т/м2 при 10% лінійній деформації навіть при безперервному тривалому впливі навантаження на стиск (близько 1000 годин).

Паро-і вологостійкість

На відміну від традиційних теплоізоляційних матеріалів Піноплекс має більш високу стійкість до впливу пари і вологи. У результаті витримки напуває Піноплекс у воді протягом 28 днів, його водопоглинання склало 0,4%, а показник водопоглинання традиційних матеріалів сягає 35%.

Морозостійкість

Піноплекс має стійкість до тривалих впливів і коливань низьких температур.

Довговічність

Всі експлуатаційні властивості Піноплекс зберігаються на менше 50 років. Таких показників не має жоден волокнистий теплоізоляційний матеріал.

Споруди та будівлі, зведені з використанням «сендвічів» з Піноплекс відрізняються комфортною температурою всередині приміщення, високою звукоізоляцією, привабливим зовнішнім виглядом, простотою і швидкістю монтажу і демонтажу при мінімальних фізичних, часових і матеріальних витратах.

Використання сендвіч панелей з Піноплекс для термоізоляції рефрижераторів, промислових холодильників, ізотермічних фургонів дозволяє забезпечити гігієнічність, низьку теплопровідність, довговічність і разом з цим заощадити корисний об'єм в холодильних камерах. На такі огороджувальні конструкції припадають множинні вагові навантаження, великі вібрації, різні температурні впливи та ін, що приводять у більшості випадків до руйнування наповнювача в процесі експлуатації. сендвіч панелі високостійкі до таких впливів, що продовжує термін експлуатації холодильних установок.

Сендвіч панелі широко застосовуються при зведенні внутрішніх перегородок у різних складських, офісних, торговельних і виробничих приміщеннях. За допомогою «сендвічів» можна ізолювати будь-які зони в приміщеннях і при необхідності легко перепланувати робочий простір. Такі перегородки забезпечують хорошу шумоізоляцію, міцні, надають приміщенню сучасний зовнішній вигляд.

До матеріалів для виготовлення дверей пред'являються особливі вимоги, адже двері повинні не лише мати привабливий зовнішній вигляд, але й володіти хорошою звукоізоляцією і міцністю. До того ж, матеріали, що застосовуються для їх виготовлення повинні володіти підвищеною стійкістю до температурних і атмосферних впливів. Всім цим вимогам повністю відповідають сендвіч панелі з Піноплекс.

Виробники вікон теж досить широко в своїй практиці використовують сендвіч панелі. Сендвіч панелі з Піноплекс ідеально підходять для заповнення віконних прорізів. При тривалому терміні служби вони забезпечують високу паро-і теплоізоляцію.

У сучасному будівництві особливою популярністю користуються конструкції з склінням - вітражі, зимові сади та ін., основні вимоги, яким вони повинні відповідати - міцність і естетичність. Застосування сендвіч панелей дозволяє швидко і легко звести конструкції з склінням будь-якої складності, забезпечуючи міцність стикувальних вузлів. Такі панелі легко вписуються в будь-який інтер'єр.

Область застосування сендвіч панелей досить широка, головне вибрати якісний матеріал.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com