Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі для будівництва будинку

Сендвіч панелі для будівництва будинкуНа сьогоднішній день рівних сендвіч панелей за якістю і області застосування будівельних матеріалів не існує. Вони широко застосовуються для зведення житлових і дачних будівель. Крім того, «сандвічі» використовують для будівництва спортивних майданчиків, кіосків, павільйонів, складських і господарських приміщень, автосервісів і багатьох інших будівель і споруд. Будинок з сендвіч панелей може бути мобільним, безкаркасним або мати каркас. Сендвіч панелями обшиваються переважно металеві каркаси. Останнім часом їх широко застосовують для оформлення і утеплення споруд старих забудов.

Назва цього будівельного матеріалу говорить сама за себе. «Сендвіч» має тришарову структуру - два металевих шари і між ними шар термоізоляційного матеріалу - наповнювача. Зовнішній та внутрішній шар може бути ще з пластику і деревини. Як наповнювач сендвіч панелей частіше за все використовують мінераловатні плити. Вони володіють низькою теплопровідністю, хорошими звукоізоляційними і гідроізоляційними властивостями.

До утеплюючих матеріалів висуваються підвищені вимоги. Сендвіч панелі відповідають всім цим вимогам. Крім того, вони мають багату колірну палітру і красивий зовнішній вигляд, що дозволяє використовувати їх не тільки в якості будівельного, але і утеплювального і оздоблювального. До переваг сендвіч панелей слід віднести і пожежостійкість, що є однією з найважливіших якостей будівельного матеріалу.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com