Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Що краще брус чи сендвіч панелі?

Що краще брус чи сендвіч панелі?Запорукою успішного, практичного будівництва є правильний вибір будівельних матеріалів. Сьогодні їх вибір обмежується тільки вашими перевагами і матеріальними можливостями. на будівельному ринку є як традиційні, так і сучасні будівельні матеріали імпортного та вітчизняного виробництва. Вирішальним фактором при виборі будматеріалів є співвідношення ціна - якість. Із сучасних будівельних матеріалів найбільш затребувані сендвіч панелі, з традиційних - деревина. Дерев'яний будинок у всі часи був ознакою розкоші і гарного смаку. Це досить дороге «задоволення» дозволити може собі не кожен. Альтернативою брусу є дерев'яні сендвіч панелі. Зведення будинку або іншої будівлі чи споруди з сендвіч панелей допоможе значно заощадити. А в результаті ви отримаєте теплий, тихий, гарний будинок.

Якщо при виборі будівельного матеріалу ваш вибір припав на деревину, відповідально підійдіть до підготовчого етапу. Для будівельних робіт необхідно використовувати тільки добре висушену деревину. Тільки в такому випадку можливе якісне будівництво і довга служба споруди. У процесі експлуатації деревина піддається атмосферним і температурним впливам, може вбирати вологу і підгнивати. Щоб уникнути цього деревину необхідно покривати спеціальними захисними засобами.

Досить часто при зведенні будинків використовується не цільна сушена деревина, а клеєний брус. Тут особливу увагу необхідно звернути на стикування колод, щоб уникнути «містків» для проникнення холодного повітря, вологи і протягів.

Застосування сендвіч панелей дозволяє швидко і якісно звести практично будь-яку будівлю. Поверхня «сендвічів» обробляється полімерами. Який матеріал вибрати для будівництва - вирішувати вам, а ми сподіваємося, наші поради вам допоможуть зробити правильний вибір.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com