Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Обшивка сендвіч панелей

Обшивка сендвіч панелейНа сьогоднішній день будівельний ринок не відчуває нестачі в будівельних матеріалах, а скоріше навпаки. Методики виготовлення будівельних матеріалів та технологій будівництва постійно удосконалюються, в результаті чого з'являються нові матеріали, що відрізняються не тільки більшою надійністю і практичністю, але і створюють умови для більш якісного будівництва. Всім цим вимогам відповідають сендвіч панелі. На українському будівельному ринку представлений широкий асортимент «сендвічів» як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Наші компанії-виробники виготовляють панелі по закордонних технологіях. Українські панелі за якістю практично не поступаються імпортним. Головна і до того ж істотна відмінність - вартість. купуючи панелі вітчизняних виробників у більшості випадків ви отримуєте високоякісний будівельний матеріал за привабливою ціною.

Визначальним чинником при виборі сендвіч панелей є їх призначення, а вже потім - ціна і виробник. Сьогодні можна придбати панелі будь-якого кольору і відтінку, а також різної фактури. Для виготовлення панелей використовують різні матеріали: деревина, пластик, сталеві профільовані листи. Найбільш затребувані сталеві сендвіч панелі. Такі панелі мають невелику вагу, за рахунок профілювання сталі.

«Сендвічі» можуть бути цілісними або збірними. Збірні панелі теж мають тришарову структуру - внутрішній і зовнішній сталеві листи і шар теплоізоляційного матеріалу. Відмінністю є те, що утеплювач знаходиться в касеті. Такі сендвіч панелі мають вітрозахисний бар'єр. В якості обшивки сендвіч панелей може використовуватися євровагонка та профнастил.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com