Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі - новинка XXI століття

Європейці вже більше 50 років у будівництві використовують сендвіч панелі. У нашій країні про них вперше стало відомо в кінці 80-х років минулого століття. Не дивлячись на це, сьогодні практично кожній людині відомий цей матеріал. Але сказати, відомий - це, мабуть, гучно сказано. Так, про нього чули, але про те, що це за матеріал і де він застосовується, знають в основному ті, хто пов'язаний з будівельною сферою.

Сендвіч панелі - новинка XXI століттяЩо ж це за матеріал? Чому він такий популярний?

Сендвіч панелі являють собою тришаровий будівельний матеріал - два металевих шари і утеплювач. Вони володіють рядом переваг перед іншими будівельними матеріалами:

· Екологічні

· Мають невелику вагу

· Надійні

· Вогнестійкі

· Мають хороші шумоізоляційні властивості

· Відрізняються низькою теплопровідністю

· Естетичні

· Довговічні

Крім того, вони швидко і легко монтуються. Ці властивості і зробили «сандвічі» будівельним матеріалом № 1.

Залежно від призначення сендвіч панелі бувають декількох видів.

Стінові панелі призначені для зведення стін, покрівельні - для облаштування дахів, оздоблювальні - для утеплення і облагородження фасадів будівель і споруд, вони так само широко застосовуються для зведення міжкімнатних перегородок. Такі перегородки успішно замінюють громіздкі стіни, практичні і легко зводяться.

Сендвіч панелі є не тільки найбільш затребуваним будівельним матеріалом, але і досить популярним оздоблювальним. З його допомогою можна легко «до невпізнання» перевтілити практично будь-яку конструкцію. Під сучасними панелями ніхто і «не помітить» старого будівлі.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com