Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Утеплювачі для сендвіч панелей

Утеплювачі для сендвіч панелейСендвіч панелі являють собою багатошаровий будівельний матеріал. Вони мають внутрішній і зовнішній профільовані листи і шар утеплювача (наповнювача) між ними. Як наповнювач застосовуються різні матеріали: мінеральна вата, пінополістирол, пінополіетилен та ін.

Вітчизняні виробники найчастіше використовують мінеральну вату і пінополістирол. Мінераловатні плити мають волокнисту структуру, а пінополістирол являє собою «пористий» матеріал, що має спінену структуру. Обидва теплоізоляційних матеріали забезпечують чудову теплоізоляцію стін і покрівлі. Крім того, вони мають гарні шумоізоляційні властивості, вогнестійкі і екологічні.

Спінені матеріали досить широко використовують не тільки як утеплювач для сендвіч панелей, але і в якості самостійного термоізоляційного матеріалу.

До спінених матеріалів відноситься і пінополіетилен, що виготовляється з поліетилену під впливом повітря. В якості наповнювача «сендвічів» цей матеріал використовують дуже рідко, але широко застосовують для утеплення підлоги. Пінополіетилен прокладають під лінолеумне або ламінатне підлогове покриття. Пінополіетилен можна використовувати і для утеплення комунікацій під підлогою.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com