Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Новий матеріал - великі можливості

Новий матеріал - великі можливостіПридивіться до сучасних будівель і споруд ... Практично в кожному з них є сендвіч панелі На сьогоднішній день вони є найбільш затребуваним будівельним матеріалом і мають широку область застосування. Автомийки, кіоски, павільйони, спортивні майданчики, басейни, різні складські, офісні та виробничі приміщення, гаражі, дачні будиночки і багато іншого зводиться із застосуванням «сендвічів». Така популярність цілком зрозуміла: по-перше, вони легко і швидко монтуються й у разі потреби демонтуються, по-друге, мають невелику вагу і відносно невелику вартість.

Але і це ще не все ...

Всі сендвіч панелі відрізняються надійністю, міцністю, екологічністю та довговічністю. «Сендвічі» можуть бути у вигляді цілісного елемента або у вигляді складальної конструкції. На будівельний майданчик панелі, як правило, доставляються поелементно і вже на місці здійснюється їх збирання. При правильному монтажі, якісні сендвіч панелі служать не менше 30 років.

Сьогодні панелі все частіше застосовуються для зведення міжкімнатних перегородок, в якості дверних і віконних відкосів. Покрівельні панелі все частіше «красуються» на котеджах і житлових будинках. Вони володіють низькою теплопровідністю, забезпечують хорошу гідроізоляцію.

Сендвіч панелі мають тришарову структуру - два «основних» аркуша, найчастіше  металевих і наповнювач (утеплювач). Як наповнювач використовують пінополістирол і мінеральну вату. Пінополістирол виготовляється на основі спінених матеріалів і має пористу структуру. Мінеральна вата має горизонтально розташовані волокна. Вона є більш екологічним матеріалом, але, на відміну від пінополістиролу має більш високу теплопровідність. Пінополістирол товщиною 150 мм здатний замінити 200 мм мінеральної вати. Застосування сендвіч панелей з такими теплоізоляційними матеріалами дозволяють значно зекономити витрати на тепло в зимовий час.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com