Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі: коротко про головне

Вперше на українському будівельному ринку сендвіч панелі з'явилися наприкінці минулого століття. На той час практично всі вони були імпортного виробництва, оскільки вітчизняні виробники робили «перші кроки» в панельному виробництві. Сьогодні українські виробники виготовляють «сендвічі» за сучасними технологіями, тому істотної різниці між сендвіч панелями вітчизняного та імпортного виробництва немає.

Сендвіч панелі: коротко про головнеНаші виробники як теплоізоляційний матеріал найчастіше використовують мінеральну вату, яку впродовж багатьох років використовують і закордонні виробники. У наших кліматичних умовах цей матеріал є найбільш підходящим наповнювачем. Він володіє рядом переваг: вогнестійкість, міцність, низька теплопровідність. Такі сендвіч панелі широко застосовуються при зведенні різних будівель і споруд. Завдяки невеликій вазі вони не збільшують конструкцію, а, отже не надають великого тиску на фундамент. Одним з головних достоїнств сендвіч панелей є - низька теплопровідність. Вони дозволяють легко і без великих матеріальних витрат вирішити проблему утеплення приміщень.

Ще однією важливою перевагою «сендвічів» є відносно невисока вартість. Останнім часом сендвіч панелі широко використовуються для утеплення та оздоблення фасадів нових і вже існуючих будівель і споруд, утеплення стін і покрівлі, а також в якості основи для даху, що захищає від атмосферних явищ.

Досить часто сендвіч панелі застосовують і для обробки і утеплення мансардних приміщень. Адже разом із вищезгаданими перевагами, «сандвічі» легко монтуються і мають привабливий зовнішній вигляд.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com