Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Ворота з сендвіч панелей

Ворота з сендвіч панелейОптимальним варіантом вуличних воріт є відкатні ворота. Такі ворота дозволяють заощадити значну частину простору на ділянці, оскільки полотно воріт відкочується в бік. Запорукою довгої і надійної експлуатації відкатних (зсувних, консольних) воріт є надійна консольна роликова система. Переміщення воріт вздовж лінії паркану здійснюється по візкам, встановленим на міцному фундаменті. Слід відзначити, що ворота завдяки консольній конструкції не торкаються землі. Такі ворота, як правило, встановлюють на стоянках, дачних ділянках, виробничих територіях і т.п.

На відміну від інших видів воріт, відкатні ворота не вимагають простору перед ними, а це великий плюс для здійснення паркування.

Однією з основних переваг зсувних воріт є те, що навіть при встановленні у великих отворах (шириною до 12 м) полотно не втрачає міцність і жорсткість.

Найбільш підходящим матеріалом в інженерно технічному плані для таких воріт є сендвіч панелі.

Для виготовлення воріт необхідно використовувати високоякісні матеріали. Більшість українських компаній-виробників використовують матеріали вітчизняних і зарубіжних виробників. Панельні ворота відрізняються не тільки надійною і довговічною роботою, а й компактним завершеним дизайном.

Для виключення неточностей в геометрії воріт всі зварювальні роботи повинні здійснюватись на горизонтальній поверхні. Після виконання зварювальних робіт шви ретельно зачищаються, стики обробляються і піддаються шліфовці.

«Сендвічі» являють собою тришарову конструкцію з профільованих сталевих листів, покритих полімерною фарбою. В якості панельного наповнювача використовується мінеральна вата або пінополіуретан. Шар наповнювача зазвичай товщиною не менше 40 мм. Утеплювачі володіють хорошими теплоізоляційними, шумоізоляційними і гідроізоляційними властивостями. Крім того, вони відрізняються підвищеною стійкістю до впливів високих температур, тобто є вогнестійким матеріалом.

Для в'їзних воріт ви можете підібрати панелі відповідно з вашими смаками і матеріальними можливостями. Сьогодні на будівельному ринку представлені панелі в широкому асортименті, як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Панелі представлені в багатій колірній гамі і різних фактурах: гофрованоій, гладкій, фільончастій та інших.
Для виготовлення воріт застосовують тільки «сендвічі», відповідні пожежним і санітарним вимогам.


На завершення хотілося б відзначити основні переваги відкотних воріт з «сендвічів»:

• привабливий зовнішній вигляд
• компактність
• хороша звукоізоляція
• стійкість до несприятливих атмосферних і температурних впливів
• можливість зупинки ходу полотна в будь-який момент
• відкриваються в сторони, тому не потребують простору перед виходом
• довговічність   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com