Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Виготовлення сендвіч панелей

В даний час будівельна галузь є однією з найбільш розвиваючихся, що вимагає впровадження сучасних технологій і застосування нових матеріалів. При зведенні будинків і будівель різного призначення необхідно враховувати не тільки терміни будівництва, а й зовнішній вигляд будови і здатність збереження тепла при експлуатації. Домогтися цих «характеристик» можна використовуючи сучасний будівельний матеріал - сендвіч панелі.

Вони широко застосовуються більшістю українських будівельних компаній для зведення швидкомонтованих будівель, причому як каркасних, так і безкаркасних. Використання «сендвічів» дозволяє побудувати будівлі, що мають привабливий зовнішній вигляд, що володіють хорошою звукоізоляцією і теплоізоляцією у короткі терміни, без значних фізичних і фінансових витрат.

На ринку будівельних матеріалів сендвіч панелі представлені у великому асортименті. Різноманіття кольорів і фактур дозволяє застосовувати панелі не тільки в якості основного будівельного матеріалу, але і для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Вони легко вписуються в інтер'єр і завдяки гнучкості дозволяють побудувати будівлі практично будь-якої архітектурної складності. Панелі українських виробників виготовляються по закордонних технологіях і мають широку область застосування: будівництво торгових, виробничих, складських, житлових і офісних будівель, спортивних майданчиків, ангарів, заправних станцій, блок-контейнеров і багатьох інших будівель та споруд.

Будівництво з панелей передбачає наявність каркасу, що складається з поперечних рам і поздовжніх прогонів. Рама складається з ригелів і колон, які виготовляються з зварних двотаврів. Елементи каркасу можуть бути забарвленими або погрунтовані - це вже як побажає замовник.

Для виготовлення сендвіч панелей використовується профільована оцинкована сталь. Можливе виготовлення з деревини і пластику.

Самі по собі сендвіч панелі є довговічним матеріалом. При якісно і правильно виконаному монтажі термін експлуатації панельних будівель становить не менше 25 років. Монтаж панелей краще довірити фахівцям. Досвідчені фахівці не тільки зроблять якісний монтаж, але і при необхідності спроєктують варіанти конструкції і фасадів, розрахують необхідну кількість матеріалів і попередню вартість, зроблять робочий проект і вирішать ін. супутні питання.

Ще трішки про сандвіч панелі

Сендвіч панелі являють собою багатошаровий будівельний матеріал, що має металеву обшивку і утеплювач з волокнистих або ніздрюватих матеріалів. Найчастіше використовують мінеральну вату і пінопласт. «Сендвічі» легко монтуються, не вимагаючи при цьому дорогого спеціального обладнання, великих фізичних і тимчасових витрат, що є одним з головних критеріїв сучасного будівництва. Товщина панелей зазвичай від 50 до 150 мм і довжиною 1 - 9 м. Оскільки зовнішні поверхні повністю ізольовані одна від одної, значно підвищується теплозберігаюча здатність. Панелі виготовляються з високоякісних сертифікованих матеріалів, безпечних для здоров'я людини і навколишнього середовища. Все, що використовується у виробництві панелей матеріали, можуть бути піддані переробці і повторно використовуватися.

Як вже говорилося, панелі - досить легкий будівельний матеріал, вага 1 кв.м. панелей 15 - 33 кг.

Сендвіч панелі мають стійке антикорозійне покриття та захисну плівку, що охороняє панелі від можливих механічних пошкоджень при транспортуванні і здійсненні монтажу.

Панельні будови, на відміну від будівель з традиційних будматеріалів, не вимагають усадки фундаменту, що скорочує термін здачі об'єкта в експлуатацію.

Можна зробити висновок, що, використовуючи сендвіч панелі в будівництві можна отримати бездоганний результат за короткий час і при невеликих матеріальних витратах.   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com