Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Застосування полегшених сендвіч панелей

В даний час виробництво сендвіч панелей добре розвинене не тільки за кордоном, але і в нашій країні. Українські компанії-виробники виготовляють панелі по закордонних технологіях, використовуючи сучасні матеріали, відповідні санітарним і пожежним вимогам. Основним виробничим завданням є створення більш легкого, але разом з тим, дуже міцного матеріалу. Мала вага панелей досягається застосуванням сталі і алюмінію. Сендвіч панелі широко використовуються при виготовленні транспортних засобів. Застосування «сендвічів» дозволяє значно зменшити масу вантажівок, при цьому економиться паливо і з'являється більше місця під цінні вантажі. Якщо розглядати застосування сендвіч панелей в інших областях, варто відзначити економію на транспортуванні панелей - не потрібно спеціального обладнання для навантаження / розвантаження панелей, спеціального транспорту для перевезення - досить автотранспорту, а також не потрібно великих паливних витрат.

Сендвіч панелі є дійсно універсальним матеріалом. Вони застосовуються не тільки в цивільному будівництві, а й у виробництві машин цивільної та військової авіації. Крім того, в даний час панелі все частіше використовують у суднобудуванні і будові авіалайнерів, оскільки ці сучасні полегшені металоконструкції мають безліч переваг перед іншими будівельними матеріалами.

У машинобудуванні використання панелей зі спеціальними утеплювачами дозволяє заощадити вагу на 40%, у той час як використання сталевих сендвіч панелей тільки на 20%. При виробництві вантажівок «сендвічі» широко використовують при виробництві вантажного коробу, панелей, крил та інших деталей. Все частіше металеву і дерев'яну обробку в трейлерах замінюють новою, більш легкою, що має привабливий зовнішній вигляд обробкою сендвіч панелями. Панелі настільки широко використовуються в машинобудуванні ще й тому, що є довговічним, екологічним матеріалом.

У панельному виробництві використовуються різні матеріали, що дозволяє виготовляти плоскі і вигнуті сендвіч панелі. Це в сою чергу на готовому виробі скорочує кількість з'єднань, надаючи йому ще більше міцності.

До переваг сендвіч панелей варто віднести хорошу звукоізоляцію. Ця властивість дозволяє створювати практично непроникні панельні вироби.

Панелі надійно захищені від корозії спеціальними антикорозійними покриттями, які наносяться на панельну поверхню в процесі виробництва.

Виготовлення панелей здійснюється за допомогою з'єднання двох різних матеріалів. Обшивальні листи нагріваються, в результаті чого необхідний матеріал приварюється до матриці або до утеплювача. Матриця - сполучний шар між зовнішнім шаром і утеплювачем. Вона може включати в себе вініл, епоксидні смоли, смоли поліестеролу або естеролові смоли.

Клей-матриця надійно з'єднує деталі сендвіч панелей один з одним, що утворює дуже міцну, надійну панель. Поряд з міцністю, панелі відрізняються гарною гнучкістю. Клейове з'єднання на багато міцніше, ніж приковування і приварювання деталей один до одного.

Використання в промисловому виробництві інноваційних технологій дозволяє значно заощадити фінансові витрати на виробництво, знижується вартість обладнання та вартість праці.

Міцність сендвіч панелей залежить переважно від двох факторів: від щільності утеплювача і матеріалу, що використовується для виготовлення облицювальних листів. Чим товстіший шар теплоізоляційного матеріалу, тим міцнішою буде панельна конструкція.

Сендвіч панелі, застосовувані в особливих умовах, виготовляються з ретельно відібраної сировини для виробництва матриці і панельних деталей. Наприклад, в умовах підвищеної вологості, постійно діючих низьких або високих температур і т.п. використовуються зносостійкі панелі - з пінополіуретановим наповнювачем.

У суднобудуванні і автомобілебудуванні дуже міцні з'єднання не потрібні, оскільки в такому випадку підвищується ризик виникнення механічних ушкоджень.

Не дивлячись на деякі недоліки, сендвіч панелі є найбільш затребуваним будівельним матеріалом, має безліч переваг, головними з яких є:

· Легкість сендвіч панелей

· Широка область застосування

· Короткий термін виготовлення

· Хороша звукоізоляція

· Низька теплопровідність

· Вогнестійкість

· Гідроізоляція

· Екологічність

· Довговічність

 

Не дивлячись на те, що сендвіч панелі мають безліч переваг і застосовуються практично повсюдно, технології виробництва панелей постійно удосконалюються, а разом з цим і розширюється область їх застосування, зокрема у транспортній та промисловій сфері.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com